Tak tu máme zase válečnej stav a můžeme kecat on-lajn. Čas jsem posunul, takže to stihnete po zavíračce barů, putyk, vináren, kaváren, bister, hospod a jinejch nóbl podniků. Celej říjen bychom se takhle mohli scházet dvakrát tejdně, vždy úterý a čtvrtek a já se pokusím vás vzdělávat. Vo tom škola je. No a dál uvidíme…

Co a jak?

Zaregistrujete na níže uvedeném odkazu. Dostanete link na videokonferenci. K účasti potřebujete být on-lajn, dále musíte mít mikrofon, kameru (chci vás vidět, ty co nebudou mít kameru nepustím dál) a zvuk. Holky budou krásný, muži voholení, umytej krk (taky se pokusím), jak mne buzeroval táta. Uděláme si takovej galavečer.

Spustíte to v prohlížeči, žádnéj spešl softwér nepotřebujete. Kdo chce, může si stáhnout malou appku, co ZOOM nabízí.
Nájem neplatíme, občerstvení vlastní. Pozvěte klidně kámoše či kámošky.

Vobsah

Mám představu společný diskuze na předem zadaný témata. Vy i já si téma promyslíme a tím pádem bude vo čem mluvit, nicméně není to žádný dogma a můžem zabrousit i jinam.

1. Každej se krátce představí vostatním, aby bylo jasný co jsme zač. (Škola, co dělám, v čem spočívá mý řemeslo a umění.)
2. Jak mne napadaj věci, nápady, jak tvořím.
3. Co bych chtěl/a vědět.

Vono je důležitý uvědomit si, co jsem, co chci. Taková malá psychoterapie. Nebojte, nic to není.

Čtvrtek 15.10.

Duše v designu: design/nábytek, který mne zaujal tak, že jsem se … (od 2. poloviny 20. stol). (Taky si nachystejte vobrázky.)

Je to vlastně podobný úterku, ale budem ve světě předmětů. Znáte ten pocit „to musím mít“? I kdybych to měl šlohnout? Zase první láska. Jak se pokusit takovou věc udělat? Dá se to vůbec? Jak na to?

Zase filozofie, historie, názor.

Úterý 13.10.

Genius loci v architektuře: barák/interiér, ze kterýho jsem vodvařenej (od 2. poloviny 20. stol). (Zkuste si nachystat fotky, ať víme, co máte na mysli).

Chtěl bych diskutovat vo tom, jestli je barák (interiér), kterej vás uchvátil tak, že si ten pocit budete pamatovat po celej život. První láska či nenávist. Možná nic takovýho není, já sám hledám marně. Takže budeme taky kecat vo tom, proč něco takovýho není, jak vo tom přemejšlet, co je jen fejk a co je vopravdová pravda. Filozofie, historie, názor.