Ceny

Hodina mentoringu nebo konzultací je 1.500,— Kč a zahrnuje přípravu, 60 minut Face-to-Face v online prostoru, k dispozici dostanete nahrávku, případně další materiály. Lze absolvovat v kratších úsecích 2 x 30 nebo 3 x 20 minut, platí se vždy celá hodina (60 min.). Optimální je pravidelnost a delší časový úsek – třeba 1x týdně po dobu min. jednoho měsíce.

Konzultace nemusí být pravidelné a základní časová jednotka je 30 min. za cenu 750,– Kč.

Supervising

Cena se odvíjí od náročnosti a složitosti projektu. Stanovuje se individuálně po úvodní konzultaci a předání vstupních materiálů.

Orientačně:

  • design sólových prvků nebo malé sestavy (kuchyňská linka) od 2.500,– Kč
  • např. byt, provozovna apod. – realizace do 2 mil. Kč od 5.000,– Kč
  • rodinný dům, veřejný prostor apod. – realizace do 10 mil. Kč – od 0,75 % z celkových nákladů realizace
  • projekt bytových domů, služeb, administrativy, úřadu, školství apod. – nad 10 mil. – dle náročnosti od 0,5 % z celkových nákladů realizace

Nejsme plátci DPH. V cenách nejsou skryty žádné další poplatky.

Slevy

Cena je výsledkem oboustranné diskuze a spokojenosti. Jste-li student, junior designér, matkasociální nouzi, nezisková organizace, školská instituce apod., můžeme o ceně jednat. Zašlete nám motivační dopis, ve kterém popíšete, kdo jste, koho reprezentujete, co děláte a proč si myslíte, že bychom vám měli dát slevu. Minimální rozsah jedna stránka A4 (min. 1.600 znaků) + přiložte portfolio svých prací nebo své činnosti. V cca 15 minutovém pohovoru (online) budete moci obhájit výši slevy. Na slevu není nárok, je to otázka dobré vůle obou stran.