Jak na to?

  1. klikněte na tlačítko zaregistrovat. vyplníte požadované údaje (jméno, příjmení, e-amil, město (místo) odkud jste), což potřebujeme pro nutnou administrativu související s vyúčtováním grantu.
  2. webinar > heslo nabytek (pokud bude potřeba)
  3. dojde vám e-mail, kde můžete konferenci jedním kliknutím dát do svého kalendáře (rozkliknete nabídku a upřesníte kalendář), potvrdit učast kliknutím na zvýrazněný link s nápisem „Please click this URL to join.“, nebo účast zrušit „You can cancel your registration at any time.“ – to můžete udělat kdykoliv. (Pokud víte, že se nemůžete zúčastnit, zrušte prosím registraci, ať nebloujete místo v sále někomu jinému).
  4. otevře se vám nabídka s konferenci. můžete si stáhnou klienta do svého počítače/netebooku/telefonu, nebo sledovat konferenci přes klasický webový prohlížeč.

Co doporučuju?

Zaregistrovat se a uložit událost do kalendáře. V patřičný den a čas (připomínám úterý 8. 12. v 8:30) se přihlásit, udělat si kafe, přinést buchtu a sledovat. Vyzkoušel bych si to předem, v případě dotazů mi napište na mail makov58@gmail.com.

Dali to jiní, dáme to taky.

„That’s all, folks.“