Škola designu, interiérů & architektury

Design School je škola, kde vás naučíme celý proces navrhování nového produktu, nábytku, interiérů či architektury. Krok po kroku doplníme vaše znalosti a zkušenosti, upevníme vaši tvůrčí jistotu a společně odstraníme vaše nedostatky.

Chcete se zlepšit?

Máte zájem o design, architekturu nebo interiéry? Máte pocit, že si potřebujete doplnit znalosti nebo vám nějaké chybí? Pomůžeme vám. Nabízíme vám vzdělání, zkušenosti, vedení a konzultace, dle vašich potřeb.

Máte před sebou zkoušky, projekty nebo realizace a potřebujete si ujasnit své jejich kvalitu? Sdílejte s námi své myšlenky a získejte od nás nezávislý názor a pohled. Společně to můžeme rozebrat a posunout.

Tvůrčí činnost vyžaduje pravidelný trénink a cvičení. Chcete-li si osvěžit základy, rozšířit své znalosti nebo se naučit nové dovednosti, nabízíme vám pomoc.

Co vás jinde nenaučí

HFE = Human factors & ergonomics

HFE je vědecké odvětví, které se věnuje studiu interakce mezi lidmi a různými prvky systému. Využívá teoretické koncepty, principy, informace a metody pro vytváření návrhů, které posilují komfort a efektivnost lidí. Tento obor je klíčový pro každého, kdo se zabývá souladem člověka s jeho okolím a vytvářením systémů, které zvyšují bezpečnost, efektivitu a uživatelský komfort.

Ergonomie se dnes nezabývá pouze pracovním prostředím, ale také bydlením a volným časem. Můžeme ji rozšířit na celý prostor, který zabral a upravil člověk. Ovlivňuje naše každodenní životy a přispívá k našemu pohodlnému a bezpečnému životu.

let zkušeností s výukou

let navrhování

vedených závěrečných VŠ prací

úspěšných návrhů a realizací

Start building your mailing list with ease

Milly contains a professional mailing list kit, complete with various pages and elements (just like this elegant opt-in module) to help you build an engaged community of clients and fans.

Designed to promote your brand

A multi-purpose child theme for digital entrepreneurs

Awesome Support

Milly comes with 12 months of support to help you out when you need assistance.

Lifetime Updates
Whenever we make improvements to Milly, you will get a free update.
Video Walkthroughs

Accessible documentation and video manuals will introduce you to Milly’s custom settings.

Pixel-perfect

Milly works perfectly on every device, no matter the screen size.

Divi Lover’s PRemium Support

A perfect blend of independence and expert assistance

With Milly you can create the website you want, whether it’s a ready-made, complete website in minutes or a website you want to personalize yourself – or something in between.

Not only is it a complete, multi-purpose child theme with luxurious design and poweful marketing features – it is also fullly customizable in Divi, and comes with 12 months of excellent support.

Let your brand shine

Get your premium website up and running today

The Milly child theme includes over 30 custom, pixel-perfect pages designed to meet your every need. Whether you want to build a sleek, professional brand image, gain new subscribers or clients, Milly’s got what you need. Take a look!

Home Page – Freelancer

Home – Business / Agency

Home – E-commerce

Webinar Registration

About

Services

Challenge Registration

Resources

Single Service Page

Portfolio

Single Project

Case Study

Shop Page

Product Category

Single Product

Blog Grid

Blog Category

Post Fullwidth

Post with Sidebar

Contact

FAQ