Úplně jiný konzultace

proč

Každej se vobčas vocitne v situaci kdy potřebuje věci probrat, zkonzultovat, projít nestranné dobrý a špatný, zbavit se nejistoty.

Cizí nestrannej názor vás má nakopnout. Nevyřeším to za vás, ale třeba vám pomůžu najít správnou cestu. Říct vám, že je to blbě neznamená, že vás nemám rád a chci se vás zbavit. Naopak, chci abyste to udělali co nejlíp.

jak

Konzultace mohou být individuální, týmový, face to face či on-line. Problém mi popíšete v mailu, přiložíte skici, vobrázky, texty, cokoliv, abych pochopil, co vás trápí a mohl se na vás připravit. Pordím vám konkrétně, žádný dlouhý filozofický kecy.
Domluvíme si termín a místo a způsob.

co

Musíte unést, že vám řeknu, co si myslím. Slovník, který používám je hovorová čeština i s vulgarismy. Nejde vo to vás urážet, jde vo to vás probudit a nabudit to předělat líp. To se člověku nechce, člověk nechce slyšet kritiku. Bohužel ale jinak se nikam neposunete.
Povysnažím se vám sdělit názor a pomoci vám pokračovat v započatým díle. Je to jen názor, můžete ho vzít nebo hodit do koše. Ale musíte se nad tím zamyslet. To je cíl.